Hvorfor velge Tore Ligaard?

Sterk fagkompetanse, gode priser og bredde i utvalget gjør oss til totalleverandør på dør, vindu og port.
Dere får en hovedkontakt hos oss og vi bistår i hele prosessen – fra planlegging, befaring og bestilling til leveranser.

Vi bistår med problemløsning underveis og vi håndterer reklamasjoner.
Vår oppfølging skal spare dere for både penger og verdifull tid.
Denne delen av byggprosjektet skal være trygt og forutsigbart.

 

 

 

Ønsker du at vi skal kontakte deg?

Send oss en mail med deres organisasjonsnummer og vi kontakter deg
og skreddersyr et opplegg som passer din bedrift. 

Vi ser fram til å høre fra deg!

 

 

 

Våre proffspesialister

Trøndelag: 

 

Bjørn Kristoffersen

Leder proffavdeling Trøndelag 

 

bk@ligaard.net 
940 16 888
Trondheim/Stjørdal

 

Per Arne Hoff 

 

 

hoff@ligaard.net 
940 16 891
Trondheim/Stjørdal

 

Rune Belsvik 

 

 

rune@ligaard.net
940 16 884
Trondheim/Stjørdal

 

Vegard Sævik 

 

 

Vegard@ligaard.net
940 15 139
Namsos

Østlandet: 

 

Stian Reppe

Leder proffavdeling Oslo- Østlandet  

 

stian@ligaard.net
940 09 133
Oslo/Østlandet

 

Bjørn Fredrik Nordby

 

 

bn@ligaard.net
940 09 137
Oslo/Østlandet

Rogaland: 

 

Per Sigbjørn Aarsland

Leder proffavdeling Stavanger-Rogaland  

 

aarsland@ligaard.net
922 00 195
Stavanger/Rogaland

 

Rune Helberg

 

 

rune.helberg@ligaard.net
940 08 980
Stavanger/Rogaland

 

Gode grunner til å velge Tore Ligaard

  • Store lager = varer på dagen og høy fleksibilitet
  • Fleksibel logistikk - skreddersyr leveranser for ditt behov
  • Best på kvalitet tilpasset norske forhold - løsninger som varer
  • Kan levere løsninger i alle prisklasser
  • Spesialverksted kan utføre reparasjoner og tilpasse løsninger
  • Serviceavdeling kan bistå med portmontering, service og diverse mindre monteringsgoppdrag innen lås, dør og vindu.
  • Flotte og oppdaterte utstillinger kan benyttes av så vel dere som deres kunder.
  • Vi veileder gjerne deres kunder i beslutningsprosessen.

 

Allerede proffkunde hos oss? 

Send oss en e-post og vi oppretter en bruker til din bedrift på vår nettside. Du vil da ha tilgang til bedriftens avtalte priser på våre lagerførte produkter. 

 

Les om våre referanseprosjekter