Stavanger

Stavanger

Maskinveien 30
4033 Stavanger

Tlf : 51 30 30 80
Epost: stavanger@ligaard.net

Åpningstider Stavanger:
Mandag – Fredag: kl 07:00 – 16:00
Lørdag: STENGT

ÅPNINGSTIDER SOMMER UKE 26 TIL OG MED UKE 32:

Mandag – Fredag: kl 08:00 – 15:00
Lørdag: STENGT 

Salgsavdeling

Rune Helberg

Rune Helberg

Avd. leder / Salg proff/privat

✉ rune.helberg@ligaard.net

940 08 980

 Vegard Vigrestad

Vegard Vigrestad

Salg proff/privat

✉   Vegard.v@ligaard.net

☎ 457 34 335

 Stian Iversen

Stian Iversen

Salg proff/privat

stian.iversen@ligaard.net

940 08 983

 Nicolai

Nicolai Røisland

Salg proff/privat

Nicolai.roisland@ligaard.net

457 24 962

 Håkon

Håkon Pedersen

Salg proff/privat

Hakon.pedersen@ligaard.net  

940 08 981

Lager/spedisjon

Tore Holter

Tore Holter

Lagersjef

✉ toreH@ligaard.net

940 08 984

 Stian

Stian Bjørken Riska

Lager

✉ Stian.bjorken@ligaard.net 

457 25 699

Fyll ut skjema under og vi tar kontakt!

Legg igjen kontaktinformasjon og en melding om hva henvendelsen gjelder, så tar vi kontakt med deg så raskt vi kan.

Krav for filopplasting