Oslo

Til alle våre kunder

I forbindelse med regjeringens nye retningslinjer av 02.03.2021 har vi iverksatt følgende tiltak:

Til våre proffkunder

  • Butikk og utstilling holder stengt. De fleste av våre ansatte er operative på telefon og mail.
  • Grossist og lagerdelen mot proffmarkedet holder åpent. Det vil likevel være slik at vi i denne perioden må begrense noe løfte/pakkehjelp.

Åpningstider og retningslinjer for vareutlevering i Oslo:

  1. Åpningstid for vareutlevering er 07.00-16.00
  2. Varer settes på utsiden, og kunde må selv besørge opplasting.
  3. Hele paller kan kjøres på henger/lastebil med truck
  4. Proffer som kommer for å hente varer skal bruke munnbind i møte med våre ansatte.
  5. Sprit hender
  6. Hold minimum 2 meter avstand til våre ansatte. Dette gjelder også utendørs.
  7. Kun en person i hentesluse av gangen.

Forespørsler/prising må sendes oss pr. e-post, eventuelt pr. telefon.
oslo@ligaard.net | 22907710

Smittesituasjonen er utfordrende. Vi må på kort varsel forvente å måtte endre våre retningslinjer.

Til våre forbrukerkunder

  • Butikk og utstilling holder stengt. De fleste av våre ansatte er operative på telefon og mail.
  • Nettbutikken er alltid åpen med mulighet for levering av varer helt hjem.

Det er åpnet for noe vareutlevering (F. eks.: nettbestillinger med hent i butikk).
Forutsetningen er at det blir gjort en tydelig avtale i forkant av oppmøte.

  • Varer settes på utsiden, og kunde må selv besørge opplasting
  • Ordre må være betalt på forhånd via Klarna, Vipps, eller faktura
  • Hele paller kan kjøres på henger/lastebil med truck
  • Hold minimum 2 meter avstand til våre ansatte. Dette gjelder også utendørs.
  • Bruk munnbind.
  • Åpningstid for vareutlevering er kl 07.00 - 16.00

Vi oppfordrer alle privatkunder til å handle i nettbutikken for bestilling av varer, fortrinnsvis med hjemlevering.

Forespørsler/pristilbud og lignende må sendes oss pr. mail, eventuelt kontakt oss pr. telefon. oslo@ligaard.net | 22907710

Smittesituasjonen er utfordrende. Vi må på kort varsel forvente å måtte endre våre retningslinjer. Utvidet og oppdatert informasjon vil til enhver tid ligge på våre hjemmesider.

Oslo

Alfasetveien 1
0668 Oslo

Tlf : 22 90 77 10
Epost: oslo@ligaard.net

Åpningstider Oslo:
Mandag – Fredag: kl 07:00 – 16:00
Lørdag : STENGT

Salgsavdeling

Stian

Stian Reppe

Avd. leder Salg proff/privat

✉ stian@ligaard.net

940 09 133

Hanne

Hanne Nyhuus

Salg proff/privat

hanne.nyhuus@ligaard.net

940 09 135

Bjørn

Bjørn Fredrik Nordby

Salg proff/privat

✉ bn@ligaard.net

940 09 137

placeholder

Else Renate Hansen

Resepsjon/salg

✉ else@ligaard.net

940 09 132

Jostein

Jostein Olaussen

Salg proff/privat

✉ jostein@ligaard.net

940 09 136

Guro

Guro Gimle Holtan

Salg proff/privat

✉ guro@ligaard.net

940 14 712

Jon Kristian

Jon Kristian Bergseth

Salg proff/privat

✉ jonkristian@ligaard.net

940 09 134

 Kay

Kay Nilsen 

Salg proff/privat

✉ kay@ligaard.net

940 09 131

Simen

Simen Bjørklund 

Salg proff/privat

simen.bjorklund@ligaard.net

940 17 461

Sophia

Sophia Akerholt 

Salg proff/privat

 Sophia.akerholt@ligaard.net

989 08 109

Serviceavdeling

kim_adrian

Kim Adrian Hansen

Service

✉ kim@ligaard.net

940 16 880

Lager/spedisjon

Sverre

Sverre Bunkholt

Lager/ varemotttak

✉ lageroslo@ligaard.net

940 17 295

Bjørn

Bjørn Berg

Lager / Innkjøp

✉ lageroslo@ligaard.net

940 17 294

Fyll ut skjema under og vi tar kontakt!

Legg igjen kontaktinformasjon og en melding om hva henvendelsen gjelder, så tar vi kontakt med deg så raskt vi kan.

Krav for filopplasting