Oslo

Oslo

Alfasetveien 1
0668 Oslo

Tlf : 22 90 77 10
Epost: oslo@ligaard.net

Åpningstider Oslo:
Mandag – Fredag: kl 07:00 – 16:00
Lørdag : STENGT 

Salgsavdeling

Geir

Geir Nerhus

Avd. leder salg proff/privat

✉ geir.nerhus@ligaard.net

☎ 989 08 109

 

Hanne Nyhuus

Hanne Nyhuus

Salg proff/privat

hanne.nyhuus@ligaard.net

940 09 135

Jon Kristian Bergseth

Jon Kristian Bergseth

Salg proff/privat

✉ jonkristian@ligaard.net

940 09 134

Stian Reppe

Stian Reppe

Salg proff/privat

✉ stian@ligaard.net

940 09 133

Jostein Olaussen

Jostein Olaussen

Salg proff/privat

✉ jostein@ligaard.net

940 09 136

Guro Gimle Holtan

Guro Gimle Holtan

Salg proff/privat

✉ guro@ligaard.net

940 14 712

 Kyrre

Kyrre Jensen

Salg proff/privat

kyrre.jensen@ligaard.net

488 61 016

Kim Adrian Hansen

Kim Adrian

Else Renate Hansen

Else Renate Hansen

Kundemottak

✉ else@ligaard.net

940 09 132

Simen Bjørklund

Simen Bjørklund 

Salg proff/privat

simen.bjorklund@ligaard.net

940 17 461

 Tore Trollsund

Tore Trollsund

Salg proff/privat

✉ Toret@ligaard.net

☎ 940 09 131

Lager/spedisjon

Sverre Bunkholt

Sverre Bunkholt

Lager/ varemotttak

✉ lageroslo@ligaard.net

940 17 295

Bjørn Berg

Bjørn Berg

Lager / Innkjøp

✉ lageroslo@ligaard.net

940 17 294

Henrik Ruud

Henrik Ruud

Lager 

✉ lageroslo@ligaard.net

Fyll ut skjema under og vi tar kontakt!

Legg igjen kontaktinformasjon og en melding om hva henvendelsen gjelder, så tar vi kontakt med deg så raskt vi kan.

Krav for filopplasting