Oslo

Les mer

Kontakt Tore Ligaard i Oslo

Alfasetveien 1
0668 Oslo

Tlf : 22 90 77 10
Epost: oslo@ligaard.net

Les mer

Åpningstider Oslo:
Mandag – Fredag: kl 07:00 – 16:00
Lørdag : STENGT 

Les mer

Proffavdeling

Les mer

Stian Reppe

Stian Reppe

Salg prosjekt/anbud
Oslo/Stjørdal

✉ stian@ligaard.net

940 09 133

Les mer

Bjørn Fredrik Nordby

Bjørn Fredrik Nordby

Salg prosjekt/anbud
Oslo/Askim

✉ bn@ligaard.net

940 09 137

Les mer

Jon Kristian Bergseth

Jon Kristian Bergseth

Salg prosjekt/anbud
Oslo/Østlandet

✉ jonkristian@ligaard.net

940 09 134

Les mer

 Kyrre

Kyrre Jensen

Salg prosjekt/anbud
Oslo/Østlandet

kyrre.jensen@ligaard.net

488 61 016

Les mer

Salg håndverker og privatkunder

Les mer

Geir

Geir Nerhus

Avd. leder salg proff/privat

✉ geir.nerhus@ligaard.net

☎ 989 08 109

Les mer

Hanne Nyhuus

Hanne Nyhuus

Salg håndverker/privat

hanne.nyhuus@ligaard.net

940 09 135

Les mer

Jostein Olaussen

Jostein Olaussen

Salg håndverker/privat

✉ jostein@ligaard.net

940 09 136

Les mer

Guro Gimle Holtan

Guro Gimle Holtan

Salg håndverker/privat

✉ guro@ligaard.net

940 14 712

Les mer

Else Renate Hansen

Else Renate Hansen

Kundemottak

✉ else@ligaard.net

940 09 132

Les mer

 Tore Trollsund

Tore Trollsund

Salg håndverker/privat

✉ Toret@ligaard.net

☎ 940 09 131

Les mer

Andreas Nordby

Andreas Nordby

Salg håndverker/privat

✉ andreas.nordby@ligaard.net

489 56 915

Les mer

Patryk Pawluk

Salg håndverker/privat

patryk.pawluk@ligaard.net

☎ 940 17 461

Les mer

Prosjektavdeling

Les mer

Jon Kristian Bergseth

Jon Kristian Bergseth

Salg proff/privat

✉ jonkristian@ligaard.net

940 09 134

Les mer

 Kyrre

Kyrre Jensen

Salg proff/privat

kyrre.jensen@ligaard.net

488 61 016

Les mer

Serviceavdeling

Les mer

Kim Adrian Hansen

Kim-Adrian Hansen

Service

Les mer

Les mer

Lager/spedisjon

Les mer

Sverre Bunkholt

Sverre Bunkholt

Lager/ varemotttak

✉ lageroslo@ligaard.net

940 17 295

Les mer

Bjørn Berg

Bjørn Berg

Lager / Innkjøp

✉ lageroslo@ligaard.net

940 17 294

Les mer

Henrik Ruud

Henrik Ruud

Lager 

✉ lageroslo@ligaard.net

Les mer

Fyll ut skjema under og vi tar kontakt!

Legg igjen kontaktinformasjon og en melding om hva henvendelsen gjelder, så tar vi kontakt med deg så raskt vi kan.

Les mer

Les mer
Krav for filopplasting