Stjørdal

Stjørdal

Husbyfaret 2
7505 Stjørdal

Telefon: 74 82 05 60
E-post: stjordal@ligaard.net

Postadresse: Postboks 193, 7501 Stjørdal

Les mer

Åpningstider Stjørdal:
Mandag – Fredag: kl 07:00 – 16:00
Torsdag: kl 07:00 – 18:00

Les mer

Salgsavdeling

Les mer

Bjørn Kristoffersen

Bjørn Kristoffersen

Avdelingsleder / Salg proff/privat

✉ bk@ligaard.net

940 16 888

Les mer

 Rune Belsvik

Rune Belsvik 

Salg proff/privat

✉ rune@ligaard.net

940 16 884

Les mer

Geir Mikael Østerås

Geir Mikael Østerås

Salg proff/privat

✉ emme@ligaard.net

940 08 982

Les mer

Arild Fuglem

Arild Fuglem

Salg proff/privat

✉ arild@ligaard.net

940 16 889

Les mer

Gunhild Ligaard

Gunhild Ligaard

Salg proff/privat/E-handel

✉ gunhild@ligaard.net

940 16 883

Les mer

Maria Aamelfot

Maria Aamelfot

Salg proff/privat

maria@ligaard.net

940 16 899

Les mer

Regnskap

Les mer

Cecilia Ahlgren

Cecilia Ahlgren

Regnskap

✉ cecilia@ligaard.net

940 16 892

Les mer

Bodil S Sørensen

Bodil Stolsmo Sørensen

Kontor/regnskap

✉ bodil@ligaard.net

940 16 893

Les mer

Lager/spedisjon

Les mer

Bjørn Arne Stokke

Bjørn Arne Stokke

Lagersjef/glassverksted

✉ bjornarne@ligaard.net

940 16 894

Les mer

Tron Ivar Tronsmo

Tron Ivar Tronsmo

Lager/glassverksted

✉ tronsmo@ligaard.net

940 16 896

Les mer

Roy Svartås

Roy Svartås

Lager/logistikk

✉ roy@ligaard.net

940 16 897

Les mer

Olav Weiseth

Olav Weiseth

Lager

940 16 887

Les mer

Fyll ut skjema under og vi tar kontakt!

Legg igjen kontaktinformasjon og en melding om hva henvendelsen gjelder, så tar vi kontakt med deg så raskt vi kan.

Les mer

Les mer
Krav for filopplasting