Stjørdal

Stjørdal

Husbyfaret 2
7505 Stjørdal

Tlf : 74 82 05 60
Epost: stjordal@ligaard.net

Postadresse: 
Postboks 193, 7501 Stjørdal

Åpningstider Stjørdal:
Mandag – Fredag: kl 07:00 – 16:00
Torsdag: kl 07:00 – 18:00
Lørdag: STENGT

 

Salgsavdeling

bk_proffavdeling_nett

Bjørn Kristoffersen

Avdelingsleder / Salg proff/privat

✉ bk@ligaard.net

940 16 888

gunhild

Gunhild Ligaard

Salg proff/privat

✉ gunhild@ligaard.net

940 16 883

emme

Geir Mikael Østerås

Salg proff/privat

✉ emme@ligaard.net

940 08 982

arild

Arild Fuglem

Salg proff/privat

✉ arild@ligaard.net

940 16 889

bodil

Bodil Stolsmo Sørensen

Kontor/regnskap

✉ bodil@ligaard.net

940 16 893

Regnskap

cecilia

Cecilia Ahlgren

Regnskap

✉ cecilia@ligaard.net

940 16 892

Lager/spedisjon

bjorn_arne

Bjørn Arne Stokke

Lagersjef/glassverksted

✉ bjornarne@ligaard.net

940 16 894

img_7545

Tron Ivar Tronsmo

Lager/glassverksted

✉ tronsmo@ligaard.net

940 16 896

roy

Roy Svartås

Lager/logistikk

✉ roy@ligaard.net

940 16 897

olav

Olav Weiseth

Lager

940 16 887

Fyll ut skjema under og vi tar kontakt!

Legg igjen kontaktinformasjon og en melding om hva henvendelsen gjelder, så tar vi kontakt med deg så raskt vi kan.

Krav for filopplasting