ADMINISTRASJON TORE LIGAARD AS

LEDELSE

Iver   

Jo Iver Ligaard

Adm Dir

iver@ligaard.net

940 09 130

bilde_richard_web

Richard Ligård

Vise Adm

Overordnet personal og markedsansvar 

✉ richard@ligaard.net

977 73 004

knut

Knut Skatvold

Drift - og Operasjonssjef

Drift og utvikling av operasjoner, prosesser og systemene i firmaets verdikjede.

✉ knut@ligaard.net

940 16 895

INNKJØP, ØKONOMI OG REGNSKAP

 Morten

Morten Skarsvåg

Innkjøpssjef 

Overordnet ansvar for innkjøp og logistikk 

✉ morten.s@ligaard.net

940 16 866

Bård

Bård Ingstad

Controller

✉ bingstad@ligaard.net

940 16 867

Cecilia

Cecilia Ahlgren

Regnskap

✉ cecilia@ligaard.net

74 82 05 66

HELSE, MILJØ OG SIKKERHET 

 Veronica

Veronica Nielssen 

Hovedverneombud

veronica@ligaard.net

940 16 860

Lars

Lars Husby 

Hovedtillitsvalgt

lars@ligaard.net

940 16 869

 Morten

Morten Skarsvåg

Miljøfyrtårnansvarlig 

✉ morten.s@ligaard.net

940 16 866