ADMINISTRASJON TORE LIGAARD AS

Kontaktinformasjon


Besøksadresse: Husbyfaret 2, 7505 Stjørdal 
Postadresse: Postboks 193, 7501 Stjørdal
Org nr: 935 385 806

Les mer

Les mer

Les mer

LEDELSE

Les mer

Jo Iver Ligaard   

Jo Iver Ligaard

Adm Dir
Oslo
 

iver@ligaard.net

940 09 130

Les mer

Richard Ligård

Richard Ligård

Vise Adm
Trondheim

Overordnet personal og markedsansvar 

✉ richard@ligaard.net

977 73 004

Les mer

Frode Restad

Frode Restad

Salgsdirektør
Trondheim

Overordnet ansvar salg

frode@ligaard.net

900 87 979

Les mer

Knut Skatvold

Knut Skatvold

Driftsdirektør
Trondheim

Drift og utvikling av operasjoner, prosesser og systemene i firmaets verdikjede.

✉ knut@ligaard.net

940 16 895

Les mer

INNKJØP, ØKONOMI OG REGNSKAP

Les mer

Bård Ingstad

Bård Ingstad

Controller
Trondheim

✉ bingstad@ligaard.net

940 16 867

Les mer

Cecilia Ahlgren

Cecilia Ahlgren

Regnskap
Stjørdal

✉ cecilia@ligaard.net

74 82 05 66

Les mer

HELSE, MILJØ OG SIKKERHET 

Les mer

Lars Husby

Lars Husby 

Hovedtillitsvalgt
Trondheim

lars@ligaard.net

940 16 869

Les mer