Trondheim

Trondheim

Granåsveien 5
7069 TRONDHEIM

Tlf : 73 90 50 60
Epost: trondheim@ligaard.net

Åpningstider Trondheim:
Mandag – Fredag: kl 08:00 – 16:00
Torsdag: 08.00 - 18.00 
Lørdag: STENGT

Vareutlevering åpner kl 07:00 

Salgsavdeling

Knut Skatvold

Knut Skatvold

Driftsdirektør

✉ knut@ligaard.net

940 16 895

Gunnar Ligaard

Gunnar Ligaard

Salg proff/privat

✉ gunnar@ligaard.net

940 16 863

Kjell Egil Talmo

Kjell Egil Talmo

Salg proff

✉ talmo@ligaard.net

920 39 458

Martin Langbråten

Martin Langbråthen

Selger proff/privat

✉ martin@ligaard.net

940 16 862

Trude Sundbø

Trude Sundbø

Salg proff/privat

trude@ligaard.net 

928 91 774

Bård ingstad

Bård Ingstad

Salg proff/privat

✉ bingstad@ligaard.net

940 16 867

Jan Erik Nielsen

Jan Erik Nielsen

Salg proff/privat

✉ JanErik@ligaard.net

940 16 861

Jan Arne Jensen

Jan Arne Jensen

Salg/Sentralbord

✉ trondheim@ligaard.net

73 90 50 60

 Marius Sølvesen

Marius Sølversen

Salg proff/privat

✉ marius@ligaard.net

☎ 940 16 860

Usanthan Lucas 

Usanthan Lucas

Salg proff/privat

lucas@ligaard.net

940 16 898

Serviceavdeling

Terje Iversen

Terje Iversen

Koordinator/Service

✉ terje@ligaard.net

916 66 521

Jostein Heier

Jostein Heier

Service

✉ josteinh@ligaard.net

☎ 995 83 961

Kenneth Gundersen

Kenneth Gundersen

Service

✉ kenneth@ligaard.net

928 80 521

Lager/spedisjon

Morten Skarsvåg

Morten Skarsvåg

Lagersjef

✉ morten.s@ligaard.net

940 16 866

Tore Sørenmo

Tore Sørenmo

Lager / Varemotttak

✉ lagertrondheim@ligaard.net

940 16 882

Øyvind Skaget

Øyvind Skaget

Lager/Transport

 

940 16 886

Arkhom Saokham

Arkhom Saokham

Lager/verksted

 

940 16 864

Guy Michel

Guy Michel

Lager

Christian Husabø

Christian Husabø

Lager

Morten Hovin

Morten Hovin

Lager

Midlertidig bilde

Armando Joao

Lager

Fyll ut skjema under og vi tar kontakt!

Legg igjen kontaktinformasjon og en melding om hva henvendelsen gjelder, så tar vi kontakt med deg så raskt vi kan.

Krav for filopplasting