Trondheim

Trondheim

Granåsveien 5
7069 TRONDHEIM

Tlf : 73 90 50 60
Epost: trondheim@ligaard.net

Åpningstider Trondheim:
Mandag – Fredag: kl 08:00 – 16:00
Torsdag: kl 08:00 – 18:00
Lørdag: STENGT

Vareutlevering åpner kl 07:00 

Salgsavdeling

knut

Knut Skatvold

Drift - og Operasjonssjef

✉ knut@ligaard.net

940 16 895

gunnar

Gunnar Ligaard

Salg proff/privat

✉ gunnar@ligaard.net

940 16 863

kjell_egil

Kjell Egil Talmo

Salg proff

✉ talmo@ligaard.net

920 39 458

 Rune

Rune Belsvik 

Selger proff/privat

rune@ligaard.net

940 16 884

 placeholder

Usanthan Lucas

Salg proff/privat

lucas@ligaard.net

940 16 898

bard

Bård Ingstad

Salg proff/privat

✉ bingstad@ligaard.net

940 16 867

jan-erik

Jan Erik Nielsen

Salg proff/privat

✉ JanErik@ligaard.net

940 16 861

 placeholder

Marius Sølversen

Salg proff/privat

✉ marius@ligaard.net

☎ 940 16 860

jan_the_man

Jan Arne Jensen

Salg/Sentralbord

✉ trondheim@ligaard.net

73 90 50 60

Trude

Trude Sundbø

Salg proff/privat

trude@ligaard.net 

928 91 774

martin

Martin Langbråthen

Selger proff/privat

✉ martin@ligaard.net

940 16 862

Veronica

Veronica Nielssen 

Selger proff/privat

veronica@ligaard.net

940 16 868

Serviceavdeling

Terje

Terje Iversen

Koordinator/Service

✉ terje@ligaard.net

916 66 521

Jostein

Jostein Heier

Service

✉ josteinh@ligaard.net

☎ 995 83 961

placeholder

Kenneth Gundersen

Service

✉ kenneth@ligaard.net

928 80 521

Lager/spedisjon

Morten

Morten Skarsvåg

Lagersjef

✉ morten.s@ligaard.net

940 16 866

tore

Tore Sørenmo

Lager / Varemotttak

✉ lagertrondheim@ligaard.net

940 16 882

tor

Tor Guldseth

Lager/Transport

✉ torg@ligaard.net

940 16 865

arkom

Arkhom Saokham

Lager/verksted

 

940 16 864

Skaget

Øyvind Skaget

Lager

940 16 886

Michel

Guy Michel

Lager

Christian

Christian Husabø

Lager

placeholder

Armando Joao

Lager

placeholder

Morten Hovin

Lager

Fyll ut skjema under og vi tar kontakt!

Legg igjen kontaktinformasjon og en melding om hva henvendelsen gjelder, så tar vi kontakt med deg så raskt vi kan.

Krav for filopplasting