Trondheim

Trondheim

Brøsetekra 5
7069 TRONDHEIM

Telefon: 73 90 50 60
E-post: trondheim@ligaard.net

Åpningstider Trondheim:
Mandag – Fredag: kl 08:00 – 16:00
Torsdag: kl 08:00 – 18:00
Vareutlevering åpner kl 07:00 

Salgsavdeling

Alexander

Alexander Larsen

Avd. leder / Salg proff/privat

 alexander@ligaard.net

991 56 928

Gunnar Ligaard

Gunnar Ligaard

Salg proff/privat

✉ gunnar@ligaard.net

940 16 863

 Marius Sølvesen

Marius Sølversen

Salg proff/privat

✉ marius@ligaard.net

☎ 940 16 860

Martin Langbråten

Martin Langbråthen

Salg proff/privat

✉ martin@ligaard.net

940 16 862

Bård Ingstad

Bård Ingstad

Salg proff/privat

✉ bingstad@ligaard.net

940 16 867

Jan Erik Nielsen

Jan Erik Nielsen

Salg proff/privat

✉ JanErik@ligaard.net

940 16 861

Usanthan Lucas 

Usanthan Lucas

Salg proff/privat

lucas@ligaard.net

940 16 898

Jan Arne Jensen

Jan Arne Jensen

Kundemottak

✉ trondheim@ligaard.net

73 90 50 60

Kjell Egil Talmo

Kjell Egil Talmo

Salg Prosjekt

✉ trondheim@ligaard.net

73 90 50 60

Serviceavdeling

Terje Iversen

Terje Iversen

Koordinator/Service

✉ terje@ligaard.net

916 66 521

Jostein Heier

Jostein Heier

Service

✉ josteinh@ligaard.net

☎ 995 83 961

Kenneth Gundersen

Kenneth Gundersen

Service

✉ kenneth@ligaard.net

928 80 521

Lager/spedisjon

Tore Sørenmo

Tore Sørenmo

Lager / Varemotttak

✉ lagertrondheim@ligaard.net

940 16 882

Øyvind Skaget

Øyvind Skaget

Lager/Transport

 

940 16 886

Arkhom Saokham

Arkhom Saokham

Lager/verksted

 

940 16 864

Christian Husabø

Christian Husabø

Lager

940 16 868

Guy Michel

Guy Michel

Lager

Morten Hovin

Morten Hovin

Lager

Armando Joao

Armando Joao

Lager / Varemotttak

 Lasse Silseth

Lasse Silseth

Lager

 Håkon Sjøvold

Håkon Sjøvold

Lager

Fyll ut skjema under og vi tar kontakt!

Legg igjen kontaktinformasjon og en melding om hva henvendelsen gjelder, så tar vi kontakt med deg så raskt vi kan.

Krav for filopplasting