Trondheim

Les mer

Trondheim

Brøsetekra 5
7069 TRONDHEIM

Telefon: 73 90 50 60
E-post: trondheim@ligaard.net

Les mer

Åpningstider Trondheim:
Mandag – Fredag: kl 08:00 – 16:00
Torsdag: kl 08:00 – 18:00
Vareutlevering åpner kl 07:00

Les mer

Salgsavdeling

Les mer

Alexander

Alexander Larsen

Avd. leder / Salg proff/privat

 alexander@ligaard.net

991 56 928

Les mer

Gunnar Ligaard

Gunnar Ligaard

Salg proff/privat

✉ gunnar@ligaard.net

940 16 863

Les mer

 Marius Sølvesen

Marius Sølversen

Salg proff/privat

✉ marius@ligaard.net

☎ 940 16 860

Les mer

Martin Langbråten

Martin Langbråthen

Salg proff/privat

✉ martin@ligaard.net

940 16 862

Les mer

Bård Ingstad

Bård Ingstad

Salg proff/privat

✉ bingstad@ligaard.net

940 16 867

Les mer

Jan Erik Nielsen

Jan Erik Nielsen

Salg proff/privat

✉ JanErik@ligaard.net

940 16 861

Les mer

Carina 

Carina Hogstad

Salg proff/privat

 carina@ligaard.net

940 16 865

Les mer

 Tor Helge 

Tor Helge Kvithammer

Salg proff/privat

 tor.helge.kvithammer@ligaard.net

457 31 873

Les mer

Jan Arne Jensen

Jan Arne Jensen

Kundemottak

✉ trondheim@ligaard.net

73 90 50 60

Les mer

Kjell Egil Talmo

Kjell Egil Talmo

Salg Prosjekt

✉ trondheim@ligaard.net

73 90 50 60

Les mer

Terje Iversen

Terje Iversen

Koordinator/Service

✉ terje@ligaard.net

916 66 521

Les mer

Jostein Heier

Jostein Heier

Service

Les mer

Kenneth Gundersen

Kenneth Gundersen

Service

Les mer

Lager/spedisjon

Les mer

Erlend Næverdal

Erlend Næverdal

Lagersjef

✉ erlend@ligaard.net

940 16 866

Les mer

Øyvind Skaget

Øyvind Skaget

Lager/Transport

✉ transport.trondheim@ligaard.net

940 16 886

Les mer

Christian Husabø

Christian Husabø

Lager/Transport

✉ transport.trondheim@ligaard.net

940 16 868

Les mer

Tore Sørenmo

Tore Sørenmo

Lager / Varemotttak

✉ lagertrondheim@ligaard.net

940 16 882

Les mer

Arkhom Saokham

Arkhom Saokham

Lager/verksted

 

940 16 864

Les mer

Guy Michel

Guy Michel

Lager

Les mer

Morten Hovin

Morten Hovin

Lager

Les mer

Armando Joao

Armando Joao

Lager / Varemotttak

Les mer

 Lasse Silseth

Lasse Silseth

Lager

Les mer

 Håkon Sjøvold

Håkon Sjøvold

Lager

Les mer

Fyll ut skjema under og vi tar kontakt!

Legg igjen kontaktinformasjon og en melding om hva henvendelsen gjelder, så tar vi kontakt med deg så raskt vi kan.

Les mer

Les mer
Krav for filopplasting